خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
تزيين ديوار اتاق با ايده هاي خلاقانه Delta Decor
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :فائزه
تاريخ: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت: ۱۰:۱۱:۴۰
ديوارهاي ساده و يكنواخت افراد را كسل مي‌كند. تزيين ديوار اتاق، راه حل مناسبي براي جلوگيري از اين اتفاق است تا دكوراسيون داخلي را به محيطي دوستانه و گرم تبديل كنيد.
تزيين ديوار

تزيين ديوار

به دنبال راه هاي خلاقانه براي تزيين ديوار هستيد؟ كمي طرح و رنگ ديوار اتاق را زيبا مي‌كند و به خانه روح مي‌بخشد. بدون توجه به سبك دكوراسيون داخلي، راه كارهايي وجود دارد كه با تكيه بر سليقه خود ديوار را تزيين كنيد. اگر براي تبديلِ نماي خشك و خاليِ ديوار به يك مركز توجه شيك آماده هستيد با اين بخش از مجله دلتا همراه شويد.

تزيين ديوار

تزيين ديوار پذيرايي

شخصيت و طرز فكر خود را در خانه نمايان سازيد. براي تزيين ديوار پذيرايي كوچك توصيه مي‌شود يك تابلوي نقاشي بسيار بزرگ يا تصويري از يك فضاي دوست داشتني را بر ديوار آويزان كنيد. طرحي سياه و سفيد در سبك مينيمال يا عكسي از درياي آبي رنگ را امتحان كنيد. در اين صورت با تماشاي ديوار اتاق، به يك مكان ديگر پرت مي‌شويد و هيچ وقت از بودن در آن مكان خسته نخواهيد شد. در ساير بخش هاي اتاق رنگ هاي هم خانواده يا مكمل را به كار گيريد. براي مثال اگر نماي دريا را انتخاب مي‌كنيد، رنگ سفيد، نارنجي، قهوه اي و سرمه اي را در نقاط مختلف به كار ببريد. اما اگر تصوير يك جنگل حال شما را بهتر مي‌كند، رگه هاي زرد، صورتي و قرمز پالتِ رنگيِ دكوراسيون را تكميل خواهد كرد.

تزيين ديوار

اگر رابطه خوبي با تصاوير بزرگ نداريد و نگران يكنواختي فضا هستيد، يك گالري ديواري بسازيد. هيچ چيز بهتر از كلكسيوني از آثار هنري مورد علاقه تان نمي‌تواند شخصيت شما را در خانه انعكاس دهد. تعدادي نقاشي، عكس و ديواركوب را به ديوار بياوزيد. بهتر است قاب ها از لحاظ فرم و طرح با هم شباهت و ظاهري ساده داشته باشند. براي بزرگ تر نشان دادن فضا مي‌توانيد نصب قاب ها را تا نزديكي سقف ادامه دهيد.

تزيين ديوار آكسان

راه ديگري كه براي تزيين ديوار پذيرايي وجود دارد، تغيير ظاهري خودِ ديوار است. ديوار آكسانِ مناسب را در اتاق پذيرايي شناسايي كنيد. اين ديوار محل مناسبي براي افزودن طرح و الگوهاي جذاب به خانه است. آن را با رنگ هاي روشن و پر رنگ رنگ آميزي يا از كاغذ ديواري هاي پر نقش و رنگ براي پوشاندن آن استفاده كنيد. در صورتي كه كمي علاقه و حوصله داشته باشيد، مي‌توانيد ديوار را پتينه يا با استفاده از استنسيل روي آن نقاشي كنيد. به اين صورت بر قدرت تاكيديِ ديوار آكسان نيز افزوده ايد.

طرح ماندالا

تزيين ديوار اتاق

پارچه هاي نقش دار يا ديواركوب هاي متنوع را روي ديوار بالاي تخت نصب كنيد. علاوه برا اينكه طرح و نقش را به اتاق آورده ايد، نرمي و لطافتِ پارچه باعث مي‌شود فضا گرم تر شود. نصب و برداشتن پارچه از تابلو راحت تر است. بنابراين به راحتي مي‌توانيد پس از مدتي پارچه اي با طرح متفاوت را جايگزين و تنوع ايجاد كنيد.

آينه هاي دكوراتيو را از ياد نبريد. آينه عنصري است كه در تمام بخش هاي خانه به كار مي‌رود و به كمك شما مي‌آيد. يك آينه بزرگ يا تركيب چندين آينه كوچك در كنار هم را امتحان كنيد. آينه نور را بازتاب مي‌دهد و فضا روشن تر به نظر مي‌رسد. هم چنين با انعكاس فضا عمق بيش تري به اتاق مي‌بخشد. بنابراين به بزرگ ديده شدن مكان كمك مي‌كند.

تزيين ديوار

تزيين ديوار اتاق با كاغذ كادو

استفاده از هنرهاي دستي براي دكور خانه حس خوبي به شما خواهد داد. با به كار بردن كاغذ كادو مي‌توانيد وسايل تزييني ارزشمندي بسازيد. با استفاده از كاغذ كادوهاي رنگي و زيبا و يك قاب خالي، تابلوي نقاشي سفارشي براي خود بسازيد. براي تغيير دكوراسيون با هزينه كم مي‌توانيد به راحتي يك كاغذ ديواري جديد را جايگزين تابلوي قبلي كنيد.

تزيين ديوار اتاق با وسايل دور ريختني

تزيين ديوار اتاق با وسايل دور ريختني

استفاده از ظروف شكسته، ترك خورده، يك بار مصرف و يا قديمي به عنوان دكوري در دكوراسيون داخلي منازل رو به افزايش است. بدون نياز به يك طراح داخلي حرفه اي، با تكيه بر خلاقيت خود بشقاب هاي رنگي و طرح دار را بر ديوار نزديك به ميز ناهارخوري آويزان كنيد. هنگامي كه از دور به اين مجموعه نگاه مي‌كنيد آن را مانند تابلوي نقاشي خواهيد ديد كه خاطرات شما را بازگو مي‌كند. رنگ و طرح بشقاب ها كنتراست به وجود مي‌آورد. با توجه به تاثير روانشناسي فرم دايره، تجمع فرم هاي منحني در كنار هم، سبب ايجاد آرامش مي‌شود و استرس را كاهش مي‌دهد. علاوه بر اين حسي نوستالوژيك در خانه به وجود مي‌آورد.

مكرومه بافي

تزيين ديوار با وسايل ساده

بافت، يكي از مهم ترين عناصر طراحي داخلي است كه در تزيين ديوار مي‌توانيد از آن استفاده كنيد. فضايي كه يكنواخت و كسل كننده است با افزودن بافت تغيير زيادي پيدا مي‌كند. براي افزودن بافت مي‌توانيد دريم كچر، دكوري هاي مكرومه بافي و حلقه هاي گل را به ديوار آويزان كنيد.

اميدواريم مطلب فوق براي شما مفيد بوده باشد. بخش دكوراسيون مجله دلتا را دنبال كنيد و نظرات خود را با ما به اشتراك بگذاريد.

 

همچنين بخوانيد:

دكوراسيون پاركينگ با ترفندهايي ساده

رنگ سفيد در دكوراسيون داخلي

ويژگي تختخواب مناسب چيست؟

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]